Zadzwoń do nas: +48 795 523 563
+48 795 523 564

YoutubeFacebookGoogle
 • wynajem sprzętu do transportu pionowego

  Nasze urządzenia oprócz transportu umożliwiają również dostęp do prac na wysokości. Park maszynowy jakim dysponujemy, to sprzęt uznanych, największych światowych producentów.

 • sprzedaż urządzeń do transportu pionowego

  Od najmniejszych wciągarek linowych poprzez platformy wiszące, aż po dźwigi budowlane towarowo - osobowe.

 • usługi montażu, demontażu, serwisu i szkoleń

  Zapewniamy również serwis sprzętu służącego do transportu pionowego na budowie. Prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi oraz konserwacji urządzeń transportu bliskiego.

 • Nasze realizacje

  Nie tylko ważnym jest gdzie pracowaliśmy i gdzie świadczyliśmy usługi, ale również, a czasami przede wszystkim, kto nas poleca!!!

 • Referencje

  Nasza siłą są firmy z nami współpracujące, dostarczające sprzęt i rozwiązania, wspierające nas usługami dodatkowymi, swoim doświadczeniem oraz znajomością poszczególnych branż.

Sprzętowe rozwiązania dla transportu pionowego.

Referencje

Joomla 1.7 GreenStyle Premium TemplateNie tylko ważnym jest gdzie pracowaliśmy i gdzie świadczyliśmy usługi, ale również, a czasami przede wszystkim, kto nas poleca! Zaufanie jakie zdobywamy u Naszych Klientów i jakość naszych usług jest naszym celem.

Dla Nas ważnym jest, że mimo krótkiego pobytu na rynku w naszej nowej formie prawnej, dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu usług wynajmu, montażu, demontażu oraz serwisie urządzeń do transportu pionowego możemy się pochwalić realizacjami we wszystkich sektorach budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego oraz inżynieryjnego. Najbardziej znaczącym dla nas doświadczeniem jest świadczenie naszych usług w najbardziej wymagającym sektorze jakim jest budownictwo przemysłowe, z którym wiążemy ogromne nadzieje na przyszłość nie tylko naszej firmy, ale i budownictwa w Polsce. To w tym sektorze, najważniejsze jest doświadczenie, praktyka pracy na bardzo wielu konstrukcjach, a przede wszystkim wypracowane relacje i zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci.


 


 

Galeria Prezentująca Nasze Najciekawsze Realizacje

Promocje Wyprzedaże

Tu znajdziecie Państwo informacje o promocjach w zakresie sprzedawanych przez nas produktów, ale i również wyprzedaże zapasów magazynowych czy atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu używanego.

Urządzenia w Naszej Ofercie

Polub NAS

DeliciousGoogle BookmarksPinterest
Pin It

Copyright © TraWer 2018

made by bdzz