Zadzwoń do nas: +48 795 523 563
+48 795 523 564

YoutubeFacebookGoogle

Dźwig Towarowy GEDA 200 Z

Dźwig Budowlany o udźwigu 200 kg, prędkości podnoszenia 25 m/min i maksymalnej wysokości pracy do 35 m. Urządzenie podstawowe składa się z ramy podstawy i masztu bazowego 2,0 m, sań jezdnych z napędem 1.7 kW / 230 V / 50 Hz wraz z urządzeniem chwytnym, odłączalnego sterownika ręcznego z kablem 5m, zasobnika bębnowego z kablem wleczonym oraz układu jezdnego.

To idealne urządzenie do prac na budowach przy rusztowaniach lub ścianach. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby było łatwe w obsłudze, transporcie i serwisowaniu.
Montuje się je bezpośrednio do rusztowania lub ściany. Jednostka wymaga jedynie 1,5 m x 1,5 m miejsca do posadowienia, co pozwala na umieszczenie wyciągarki przy samym budynku bez najmniejszych komplikacji. Dzięki obrotowemu mechanizmowi platformy, rozładunek na obu poziomach (górnym i dolnym) odbywa się wyjątkowo łatwo.

Specyfikacja - Konfiguracja osprzętu - Cennik

             


przykładowe zdjęcia

Galeria Prezentująca Nasze Najciekawsze Realizacje

Promocje Wyprzedaże

Tu znajdziecie Państwo informacje o promocjach w zakresie sprzedawanych przez nas produktów, ale i również wyprzedaże zapasów magazynowych czy atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu używanego.

Urządzenia w Naszej Ofercie

Polub NAS

DeliciousGoogle BookmarksPinterest
Pin It

Copyright © TraWer 2018

made by bdzz