Zadzwoń do nas: +48 795 523 563
+48 795 523 564

YoutubeFacebookGoogle

Podesty Wiszące GEDA AB 450/650

Podesty wiszące o udźwigu do 450/650 kg. Urządzenie można zakupić z dwoma różnymi napędami ciernymi zasilane prądem trójfazowym 400 V / 50 Hz i napięciu sterującym 24 V DC wyposażone w urządzenie chwytne wraz z systemem przeciążeniowym. Szerokość stosowanych platform wynosi od 1 m do 14 m a maksymalna wysokość robocza 240 m.

Urządzenia umożliwiają pracę przy fasadach, silosach, szybach, halach fabrycznych. Przestronne platformy ułatwiają pracę ludzi oraz zabezpieczają miejsce na materiały budowlane. Wysokość, na której mają być prowadzone roboty ustalone są z dokładnością do centymetra, co gwarantuje duży komfort pracy. Ocynkowane wysięgniki, na których zawieszona jest platforma są proste w montażu oraz demontażu, a ich elementy składowe mogą być bez trudu przenoszone przez jedną osobę.

Modułowy układ elementów platformy oraz możliwość sprzęgania nawet kilku jednostek pozwala konstruować " latające platformy" o różnych kształtach, np. w narożach budynków lub okalające kominy.

 

Specyfikacja - Konfiguracja osprzętu - Cennik

                 


przykładowe zdjęcia

 

Galeria Prezentująca Nasze Najciekawsze Realizacje

Promocje Wyprzedaże

Tu znajdziecie Państwo informacje o promocjach w zakresie sprzedawanych przez nas produktów, ale i również wyprzedaże zapasów magazynowych czy atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu używanego.

Urządzenia w Naszej Ofercie

Polub NAS

DeliciousGoogle BookmarksPinterest
Pin It

Copyright © TraWer 2018

made by bdzz