Zadzwoń do nas: +48 795 523 563
+48 795 523 564

YoutubeFacebookGoogle

Joomla 1.7 GreenStyle Premium TemplateNasza siłą są firmy z nami współpracujące, dostarczające sprzęt i rozwiązania, wspierające nas usługami dodatkowymi, swoim doświadczeniem oraz znajomością poszczególnych branż.

Generalni Wykonawcy Budowlani

Generalni Wykonawcy Budownictwa Przemysłowego

Wykonawcy Termomodernizacji

Wykonawcy Systemów Elewacyjnych

Wykonawcy Konserwacji Zabytków

Producenci Sprzętu

Partnerzy


Generalni Wykonawcy Budowlani

 

Wykonawca obiektów z zakresu budownictwa ogólnego i przemysłowego, drogowego, mostowego, hydrotechnicznego oraz kolejowego.

Jest firmą specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie inwestycji budowlanych w zakresie budownictwa infrastrukturalnego, kubaturowego, ekologicznego i specjalistycznego.

 

Strabag – europejska spółka budowlana mająca siedzibę w Wiedniu w Austrii notowana na Deutsche Börse we Frankfurcie.

 

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych, jedna z największych firm budowlanych w Polsce.

 

Firma oferuje pełen zakres usług budowlanych z rzetelną obsługą gwarancyjną zakończonych inwestycji. Specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie obiektów z zakresu wszystkich sektorów budownictwa.

 

W Polsce koncern PORR prowadzi działalność budowlaną od 1987 roku realizując zlecenia Inwestorów zarówno zagranicznych jak i polskich. Hotel Holiday Inn w Warszawie był pierwszą inwestycją zrealizowaną na terenie Polski.

Przedsiębiorstwo budowlane CFE Polska jako generalny wykonawca, rozpoczęła działalność w Polsce w 1996 roku budową zakładu produkcyjnego Opla w Gliwicach. 

Klient jest najważniejszy. Pamiętamy, że nasi klienci to nie tylko korporacje, sieci handlowe czy operatorzy hotelowi - klient Echo to przede wszystkim człowiek: właściciel mieszkania, klient centrum handlowego, pracownik biura, gość hotelowy.

 

IDS-BUD S.A. to firma inżynieryjno-budowlana z wielkim potencjałem, dobrze przygotowana do sprostania wyzwaniom, jakie niesie przyszłość. W swojej działalności opiera się na najlepszych wzorcach polskiej sztuki inżynierskiej.

 

J.W. Construction Holding S.A. to największy polski deweloper mieszkaniowy, budujący w Warszawie i innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie oraz za granicą.

 

AGP Metro Polska S.C. - Astaldi  S.p.A., Gülermak Agir Sanayi Inşaat ve Taahhüt A.Ş.,Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Spółka Cywilna

 

Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy. 

Jeden z największych w Europie Środkowej i Wschodniej deweloper, powierzchni mieszkalnych, biurowych, komercyjnych


Firma działa na rynku lubelskim od 1999 roku. Zakres działalności firmy zwiększył się o realizację dużych obiektów budowlanych i modernizację budowli.

 Budimpol sp. z o.o. jest obecna na rynku usług budowlanych od 1989 roku. W tym czasie spółka ewoluowała od kilkuosobowej firmy rodzinnej do przedsiębiorstwa budowlanego.

 


Generalni Wykonawcy Budownictwa Przemysłowego.

Firma KAEFER SA powstała w wyniku połączenia siostrzanych spółek TERMOIZOLACJA SA i IZOKOR Płock SA, które od dziesięcioleci są obecne na polskim i europejskim rynku izolacji przemysłowych.

Firma Remak-Rozruch została założona w 1992 roku. Na początku swojego istnienia podstawowym zakresem działalności firmy był rozruch mechaniczny i technologiczny urządzeń oraz instalacji energetyki cieplnej.

Grupa Obsługi Przemysłu BETA Sp. z o.o. powstała w 2002 roku z inicjatywy ludzi z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w świadczeniu usług przemysłowych. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia funkcjonuje głównie w obszarze energetyki zawodowej.

AJAKS SA to firma założona w roku 1991 i specjalizująca się w specjalistycznych usługach oczyszczania i serwisu przemysłowego oraz specjalistycznych pracach dla budownictwa.

 


Wykonawcy Termomodernizacji

Działalność firmy opiera się przede wszystkim na realizacji prac budowlano - wykończeniowych obiektów budowlanych. Zajmujemy się projektowaniem, adaptacją pomieszczeń wraz z wykonywaniem wszelkich instalacji oraz urządzaniem biur włącznie z meblami.

 
Firma Budotermika działa na rynku termomodernizacji od roku 1991. Przez ponad 20 lat specjalizuje się w termomodernizacji budynków metodą lekką mokrą oraz suchą.

Realizując zlecenia dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych, klientów indywidualnych oraz innych podmiotów w zakresie dociepleń budynków, pokryć dachowych, remontów i istalacji sanitarnych, szczególny nacisk kładliśmy na jakość świadczonych usług.


Wykonawcy Systemów Elewacyjnych

Firma Aluglass-Realizacja istnieje od 2008 roku. Podstawą aktualnej działalności są prace związane z montażem fasad i zabudów aluminiowo-szklanych. Prowadzimy również pełen zakres robót ogólnobudowlanych.


WIDOK Spółka Jawna powstała w 1994 roku, rozpoczynając swoją działalność od produkcji stolarki PVC a w efekcie stała się kompleksowym wykonawcą elewacji aluminiowych.

 

 

INTER-BUD Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. na rynku działa w ramach grupy budowlanej INTER-BUD z siedzibą w Krakowie. Kompleksowa realizacja elewacji aluminiowo-szklanych jest jednym z pięciu strategicznych obszarów działalności

 OPEUS to firma specjalizująca się w obsłudze inwestycji w zakresie projektowania, produkcji i montażu stalowych oraz aluminiowych fasad

 


Wykonawcy Konserwacji Zabytków

Art-Reko to prężnie rozwijająca się firma budowlana, świadcząca usługi budowlane w zakresie takim jak: konserwacja i renowacja zabytków, budowa domów, elewacje, dekarstwo czy kamieniarstwo.

                    


Producenci Sprzętu

Producent urządzeń do transportu pionowego.

Producent urządzeń do transportu pionowego.

Producent urządzeń do transportu pionowego.

 


Partnerzy

Firma świadcząca usługi transportowe, załadunek, rozładunek materiałów budowlanych, maszyn i urządzeń, istnieje na polskim rynku od 1994 roku,

 

Firma istniejąca na polskim rynku od ponad dekady, zajmuje się głównie produkcją i wynajmem różnych systemów rusztowaniowych oraz deskowaniowych.

 

Firma zajmująca się wynajmem, sprzedażą oraz serwisem urządzeń dźwigowych.

 

Firma zapewnia 100% obsługi w zakresie projektowania wybudów rusztowań, dostawy, wynajmu, montażu i demontażu na placu budowy.

 

China Machinery Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Europie wschodniej, chińskiego producenta platform i podnośników - Dingli Machinery Ltd.

 Firma oferująca wynajem sprzętu budowlanego takiego jak: podnośniki, zagęszczarki, pompy, osuszacze, nagrzewnice, wibratory.

 

 

Firma świadcząca usługi w zakresie dostaw sprzętu i materiałów budowlanych do sprzedaży jak i do wynajmu, jak i podwykonawców różnych zakresów robót budowlanych. Oferuje również wykonawstwo i montaż specjalistycznych konstrukcji.

Galeria Prezentująca Nasze Najciekawsze Realizacje

Promocje Wyprzedaże

Tu znajdziecie Państwo informacje o promocjach w zakresie sprzedawanych przez nas produktów, ale i również wyprzedaże zapasów magazynowych czy atrakcyjne oferty sprzedaży sprzętu używanego.

Urządzenia w Naszej Ofercie

Polub NAS

DeliciousGoogle BookmarksPinterest
Pin It

Copyright © TraWer 2018

made by bdzz